Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Comptoir des Épices
Bio Curryblaadjes - 4 g
Bio
Gedroogde curryblaadjes (of kerrieblad) worden erg vaak gebruikt in gerechten uit India, Réunion en Mauritius. Voor een heerlijk authentieke smaak!
€ 3,85
Gedroogde curryblaadjes (of kerrieblad) worden erg vaak gebruikt in gerechten uit India, Réunion en Mauritius. Voor een heerlijk authentieke smaak!
Over Bio Curryblaadjes - 4 g
In India noemt men curryblaadjes 'murraya koenigii'. Dit zeer aromatische ingrediënt, dat van tropische boompjes wordt geplukt, is onmisbaar in de Indiase keuken. De smaak doet denken aan curry. In India gebruikt men curryblaadjes om currygerechten op smaak te brengen en te garneren. Maar ze zijn ook populair in de keuken van Réunion en Mauritius.
Ingrediënten>
Bio curry blaadjes.
Land van oorsprong | België |
Producent | Comptoir des Épices SA, Z.I. - Rue Star 126, B-4801 STEMBERT |
Andere producten die u kunnen interesseren