Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Comptoir des Épices
Bio Tandoori Curry - 50 g
Bio
Roodbruine Indiase specerijenmengeling om een heerlijke kip tandoori te maken. Deze curry bevat pepers en smaakt het best als u hem mengt met yoghurt of olie.
€ 6,75
Roodbruine Indiase specerijenmengeling om een heerlijke kip tandoori te maken. Deze curry bevat pepers en smaakt het best als u hem mengt met yoghurt of olie.
Over Bio Tandoori Curry - 50 g
Deze op-en-top Indiase tandoori-specerijenmengeling heeft een typerend roodbruine kleur. U kunt de pikante massala met olie of yoghurt mengen tot een marinade – ideaal om wit vlees en andere gerechten heerlijk op smaak te brengen. Maar het bekendste recept is de klassieker kip tandoori! Deze curry dankt zijn naam aan de 'tandoor', een typische houtskooloven uit het noorden van India.
Ingrediënten>
Koreander, comijn, look, piment, curcuma, gember, zout.
Land van oorsprong | België |
Producent | Comptoir des Épices SA, Z.I. - Rue Star 126, B-4801 STEMBERT |
Andere producten die u kunnen interesseren