Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Comptoir des Épices
Bio Mandarijnpeper - 45 g
Bio
Mandarijnpeper is een mengeling van verschillende soorten peper, korianderzaad en sinaasappelzeste. Gebruik hem in een molen of als infusie.
€ 6,20
Mandarijnpeper is een mengeling van verschillende soorten peper, korianderzaad en sinaasappelzeste. Gebruik hem in een molen of als infusie.
Over Bio Mandarijnpeper - 45 g
Mandarijnpeper is een pittige en citroenachtige mengeling van zwarte Sarawak-peper (Borneo), Timut-peper (Nepal, ook wel 'grapefruitpeper' genoemd wegens zijn aparte smaak), korianderzaad en sinaasappelschil. Deze peper is zowel pittig als fris en past uitstekend bij vis en zeevruchten.
Ingrediënten>
Sarawak- en Timut-peper, koriander, sinaasappelschil.
Land van oorsprong | België |
Producent | Comptoir des Épices SA, Z.I., rue Slar 126, 4801 Stembert |
Andere producten die u kunnen interesseren