Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
A l'Olivier
Extra Vierge Olijfolie met Citroen en Gember - 25 cl
Culinaire bereiding op basis van extra vierge olijfolie en natuurlijke extracten van citroen en gember. Zonder toegevoegde geur- en smaakstoffen.
€ 16,30
Culinaire bereiding op basis van extra vierge olijfolie en natuurlijke extracten van citroen en gember. Zonder toegevoegde geur- en smaakstoffen.
Over Extra Vierge Olijfolie met Citroen en Gember - 25 cl
De olijfolie met citroen en gember van A l'Olivier bestaat uit 1% citroenzeste en 1% verse gember, geweekt in 98% extra vierge olijfolie. Deze frisse en intense olie zit boordevol karakter en past perfect bij al je exotische gerechten, voornamelijk uit de Thaise keuken. Extra tip: gebruik de olie ook in marinades voor vis en gevogelte.
Ingrediënten>
Olijfolie extra vergine 98%, natuurlijk extracten van citroen 1% en gember 1%.
Land van oorsprong | Frankrijk |
Producent | A l'Olivier - 640 4ème Avenue 06510 Carros France |
Andere producten die u kunnen interesseren