Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Guénard
Walnootolie - 250 ml
Een verfijnde walnootolie met een licht geroosterde smaak. Geproduceerd in Frankrijk met een assemblage van vierge walnootolie en geraffineerde walnootolie.
€ 9,85
Een verfijnde walnootolie met een licht geroosterde smaak. Geproduceerd in Frankrijk met een assemblage van vierge walnootolie en geraffineerde walnootolie.
Over Walnootolie - 250 ml
Het merk Guénard produceert al bijna twee eeuwen lang oliën voor echte fijnproevers. Deze prachtig goudkleurige olie is gemaakt van 50% vierge walnootolie en 50% geraffineerde walnootolie. Hiermee geeft u zoete en zoute bereidingen een aroma van gegrild droog fruit. Past uitstekend bij balsamicoazijn. Gebruik de olie koud of voeg deze toe aan het einde van de kooktijd.
De fles sluiten na gebruik en bewaren in de koelkast.
Ingrediënten>
Assemblage van 50% vierge WALNOOTolie en 50% geraffineerde WALNOOTolie.
Allergenen>
Noten
Elementen |
Waarde voor 100 g |
---|---|
Energie in Kcal | 900 kcal |
Energie in KJ | 3700 kj |
Vetten | 100 g |
waarvan verzadigde vetten | 10 g |
Koolhydraten | 0 g |
waarvan suikers | 0 g |
Proteïnes | 0 g |
Zout | 0 g |
Land van oorsprong | Frankrijk |
Producent | La Compagnie des Saveurs, 41140 Noyers-Sur-Cher |
Andere producten die u kunnen interesseren