Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Selected by Rob
Tomme "Bellavitano Espresso"
Te ontdekken
Een Amerikaanse kaas, geïnspireerd door Italië. Eet zeker de korst mee op om de originele koffiesmaak ten volle te proeven.
€ 9,94
Dit product kan u kopen per 200 gr
Een Amerikaanse kaas, geïnspireerd door Italië. Eet zeker de korst mee op om de originele koffiesmaak ten volle te proeven.
Over Tomme "Bellavitano Espresso"
Rob selecteert voor u alleen het allerbeste, zoals deze BellaVitano Espresso. Vergis u niet: dit is geen Italiaanse kaas, maar een uitgelezen Amerikaanse kaas die geïnspireerd is door Italië. Hij houdt het midden tussen cheddar en parmezaan, met de consistentie van de eerste en de smaak van de laatste. Eet zeker de met espresso ingewreven korst mee op!
Ingrediënten>
Gepasteuriseerde koeMELK, zout, koffieboon, zuursel, stremsel.
Allergenen>
Melk / lactose
Elementen |
Waarde voor 100 g |
---|---|
Energie in Kcal | 429 kcal |
Energie in KJ | 1779 kj |
Vetten | 36 g |
waarvan verzadigde vetten | 18 g |
Koolhydraten | 2,0 g |
waarvan suikers | 0 g |
Proteïnes | 25 g |
Zout | 1,5 g |
Land van oorsprong | België |
Producent | Rob s.a./n.v., Bld de la Woluwe / Woluwelaan 28, 1150 Bruxelles / Brussel |
Andere producten die u kunnen interesseren