Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Corica
Masaï Kenya Koffie - Bonen - 250 g
Te ontdekken
Deze Masaï-koffiebonen uit Kenia worden volgens een eeuwenoude methode gebrand. De koffie is krachtig, elegant en heeft een zure toets met een heerlijk aroma van zwarte bes.
€ 13,48
Deze Masaï-koffiebonen uit Kenia worden volgens een eeuwenoude methode gebrand. De koffie is krachtig, elegant en heeft een zure toets met een heerlijk aroma van zwarte bes.
Over Masaï Kenya Koffie - Bonen - 250 g
Als u van koffie houdt, dan mag deze zeker niet in uw kast ontbreken! Corica (vroeger Samoka) is een artisanale koffiebrander in het hart van Brussel. In hun assortiment vindt u niet minder dan 28 soorten arabicakoffie. Deze Masaï-koffiebonen uit Kenia (Oost-Afrika) worden volgens een eeuwenoude methode gebrand. Deze krachtige, elegante koffie heeft een zure toets en een heerlijk aroma van zwarte bes.
Kort bewaren: 5 °C Lang bewaren: -20 °C
Ingrediënten>
Koffie.
Land van oorsprong | België |
Producent | CORICA SPRL Marché aux Poulets 49, 1000 Bruxelles |
Andere producten die u kunnen interesseren