Goulibeur

Koek citroen-gember - 150 g

Te ontdekken

Zandkoeken met roomboter, Siciliaanse citroenzeste en gember, gebakken volgens een familierecept. Een koker bevat 15 koeken.

€ 5,98

39,87 / kilo

Zandkoeken met roomboter, Siciliaanse citroenzeste en gember, gebakken volgens een familierecept. Een koker bevat 15 koeken.

Over Koek citroen-gember - 150 g

Goulibeur is een koekjesfabriek in de regio Poitou. Eerst waren ze gespecialiseerd in traditionele 'broyés du Poitou', maar intussen telt hun assortiment ook tal van andere zoete en zoute zandkoeken die allemaal om ter lekkerst zijn. Deze zandkoeken met roomboter, Siciliaanse citroenzeste en gember zijn heerlijk krokant en tegelijk zacht. Ze zijn gebakken volgens een familierecept en verpakt in een mooie, milieuvriendelijke koker.

Ingrediënten

TARWEMEEL, BANKETBAKKERSBOTER, suiker, verse EIEREN, zeezout, 0,24% natuurlijk extract van Siciliaanse citroenzeste, 0,07% gember. Sporen van noten.

Allergenen

Eieren, Gluten, Melk / lactose

Elementen

Waarde voor 100 g

Energie in Kcal 512 kcal
Energie in KJ 2148 kj
Vetten 24 g
waarvan verzadigde vetten 15 g
Koolhydraten 69 g
waarvan suikers 24 g
Proteïnes 4,9 g
Zout 0,50 g
Land van oorsprong Frankrijk
Producent Goulibeur, 10 rue Victor Grignard, 86000 Poitiers
Andere producten die u kunnen interesseren