Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Superbon
Chips de Madrid - Truffel - 135 g
Te ontdekken
Gluten vrij
Chips met zwarte zomertruffel van Superbon, voor een pittig superaperitief met supervrienden. Kwaliteitschips zonder bewaarmiddelen of kleurstoffen.
€ 3,45
Chips met zwarte zomertruffel van Superbon, voor een pittig superaperitief met supervrienden. Kwaliteitschips zonder bewaarmiddelen of kleurstoffen.
Over Chips de Madrid - Truffel - 135 g
Superbon maakt algemene producten die iedereen lust. Daarvoor gebruiken ze alleen topingrediënten. De chips van Superbon worden gemaakt in de buurt van Madrid. Ze zijn lekker krokant, hebben een heerlijke aardappelsmaak en bevatten geen bewaarmiddelen of kleurstoffen. De truffelvariëteit staat garant voor smaakvolle, verfijnde chips met het aroma van zwarte truffels. Zei daar iemand 'exclusief'?
Ingrediënten>
Aardappelen (68%), zonnebloemolie (30,8%), zout (1%), gedroogde zwarte zomertruffel (0,1%) en truffelaroma.
Elementen |
Waarde voor 100 g |
---|---|
Energie in Kcal | 2437 kcal |
Energie in KJ | 587 kj |
Vetten | 43 g |
waarvan verzadigde vetten | 5,3 g |
Koolhydraten | 43 g |
waarvan suikers | 0 g |
Proteïnes | 5 g |
Vezels | 3,8 g |
Zout | 0,5 g |
Land van oorsprong | Spanje |
Producent | Atelier des Tanneurs 58-62 rue des Tanneurs, 1000 Bruxelles, Belgique |
Andere producten die u kunnen interesseren