Door te surfen op deze site aanvaardt u het gebruik van cookies. Cookies zijn tekstbestandjes die opgeslagen worden in uw browser en die uw surfervaring op deze site aangenamer maken. Meer weten.
Selected by Rob
Boerenkaas met Gerookte Paprika & Truffel
Te ontdekken
Hollandse hoevekaas van gethermiseerde koemelk met het heerlijke aroma van gerookte paprika en een vleugje zomertruffel.
€ 4,96
Dit product kan u kopen per 200 gr
Hollandse hoevekaas van gethermiseerde koemelk met het heerlijke aroma van gerookte paprika en een vleugje zomertruffel.
Over Boerenkaas met Gerookte Paprika & Truffel
Rob selecteert voor u alleen het allerbeste, zoals deze Hollandse hoevekaas met gerookte paprika. Dankzij de chorizokruiden (een mix van rode pepers die na het oogsten gedroogd en gerookt worden) en zomertruffel is deze kaas van gethermiseerde koemelk heel bijzonder! Erg lekker in blokjes bij het aperitief.
Ingrediënten>
Gethermiseerde volvette koeMELK, zout, gerookte paprikapoeder, MELKfermenten, dierlijk stremsel, paprika, truffel 0,2%, aroma.
Allergenen>
Melk / lactose
Elementen |
Waarde voor 100 g |
---|---|
Energie in Kcal | 359 kcal |
Energie in KJ | 1491 kj |
Vetten | 30 g |
waarvan verzadigde vetten | 20 g |
Koolhydraten | 0 g |
waarvan suikers | 0 g |
Proteïnes | 23 g |
Zout | 1,6 g |
Land van oorsprong | België |
Producent | Rob s.a./n.v., Bld de la Woluwe / Woluwelaan 28, 1150 Bruxelles / Brussel |
Andere producten die u kunnen interesseren